Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja myślę, że komentarz z 16:23 jest jak najbardziej trafny. Piesi nie mogą czuć się jak święte krowy nawet wtedy, gdy mają zielone światło. Przecież rozpoznanie, czy nic nie jedzie, zanim przejdę, nic nie kosztuje a czasem ratuje ŻYCIE! Nie możemy mieć bezgranicznego zaufania do NIKOGO na ulicy! (Kierowca i zarazem pieszy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest złe i trzeba to zmienić. Ja jestem za wprowadzeniem prawa haurabiego - czyli oko za oko, bo bez tego nikt się niczego nie nauczy, zbyt niskie kary właśnie do tego doprowadzają, że łamiący jakiekolwiek przepisy czują się bezkarni i tak w zasadzie jest. Dwie kobiety z których jedna nie wiadomo czy przeżyje a kierowca wysiada z samochodu i udaje głupiego. Ten kierowca powinien zostać publicznie ukamienowany przez rodzinę osób poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie by było gdyby autor tekstu wymienił chociaż raz nazwę miasta, ponieważ dobrnąłem do końca tekstu i jedynie policja w Lublinie nakierunkowala mnie na odpowiedni obszar Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi wymuszają pierwszeństwo?? od kiedy?? Niestety ale to kierowcy obowiązkiem jest niestapianie pierwszeństwa pieszemu. Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2. i 3., korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem. 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia większości tłumoków jeżdżących samochodami: Nic się nie stało, to nie jego wina. Po co piesi wchodzą na przejście? Przecież Hrabia w samochodzie jedzie! Nie widać?
Nic dodać, nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cooo?! Jak piesi wymuszają pierszeństwo??? Czy piesi mają przed wejsciem na pasy znak UWAGA SAMOCHÓD, czy kierowcy mają najpierw ostrzegawczy, a póżniej znak symbolizujący przejście dla pieszych??? Co za idiotyzm bez logiki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyobrazić sobie, że tacy ludzie potrafią zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem, nie to co teraz - prawko oblejesz za samo NAJECHANIE na podwójną ciągłą, wiem to z autopsji. Ten filmik sam w sobie jest przerażający. Jak można dopuścić się do takiego czynu? Módlmy się, żeby poszkodowane osoby przeżyły i wróciły do zdrowia. A człowiek, który do tego doprowadził, powinien iść do więzienia i wstydzić się swojej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare te kobiety juz byly, ciekawe czy przezyja. pomodlmy sie o to zeby nie umieraly w meczarniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca życia powinien płacić tym osobom, ktore potracił odszkodowanie.
urwa, czlowieku, te babcie , 76 i 87 lat, moze nawet jutra nie dozyja ("sluzba zdrowia:"w lublinie nie bedzie takich truchel ratowala!), wiec ani grosiczka zlamanego one nie ujrza, ani ich rodziny - tym bardziej! wiesz ilu takich szalencow wynajmuje dobrych adwokatow, i kary sa mniej niz symboliczne? no. to morda w kubel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare baby to ßwiete krowy nawet jak sie slimola na zielonym! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh.....wszyscy wyzywają szykanuja osadzaja przykro mi ze taka tragedia miała miejsce ale pomyślcie o rodzinie tego człowieka co oni czują jak wy tak piszecie pomyślcie gdyby to was spotkało albo wasze rodziny eh....popatrzmy na swoje życie a nie oceniamy innych...
idac twoimtropem, trollu, i rodzina tych szkaradnych slamazarnych staruch niech sie cieszy ze spadki podostaja wkrotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu Kuwa ma marke samochodu do rzeczy takie debilne komentarze zachowajcie dla siebie niedorozwoje umyslowe. Wsiadl po pijaku do samochodu i w tym momencie jest marka samochodu nie istotna wazne jest aby poszkodowani przezyli a ten pijak zgnil w wiezieniu
po co zus obciazac, a pijak ma kase i dostanie najwyzej zawias
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego temu idiocie pasek na oczy naklejają na zdjęciu. Gębę pokazać publicznie i chrzanić prawo danych osobowych czy co tam m"mądrego" w tej sprawie wymyślono. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i w zależności od stanu poszkodowanych najbiedniej 15 lat więzienia lub więcej. Przestroga dla takich debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak i jeszcze po mieście jeździ na bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takim ludziom w Polsce cenzuruje sie twarze i dane osobiste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...